START Mapa strony KONTAKT

Odwiedza nas 235 gości

Polacy w rankingu
BWF

06.11.2014

  1. MD
  2. MS
  3. WS
  4. XD
26. Przemysław Wacha
Adam Cwalina

32. Łukasz Moreń
Wojciech Szkudlarczyk
82. Michał Rogalski

87. Adrian Dziółko
99. Anna Narel-Ościłowicz
27. Robert Mateusiak
Agnieszka Wojtkowska

Ranking PZBad 10.12.2014 #121

  1. SM
  2. SK
  3. DM
  4. DK
  5. MX
1. Adrian Dziółko

2. Michał Rogalski

3. Mateusz Dubowski

4. Mateusz Świerczyński

4. Daniel Gujski
1. Weronika Grudzina

2. Agata Świst

3. Karolina Janowska

4. Dorota Grzejdak

5. Martyna Poprzeczko
1. Przemysław Wacha
Adam Cwalina

2. Łukasz Moreń
Wojciech Szkudlarczyk

3. Maciej Dąbrowski
Przemysław Jabłoński

4. Jacek Kołumbajew
Paweł Prądziński

5. Miłosz Bochat
Paweł Pietryja
1. Weronika Grudzina
Magdalena Witek

2. Magdalena Jaworek
Aneta Walentukanis

3. Ewa Piotrowska
Edyta Tarasewicz

4. Magdalena Gałek
Martyna Poprzeczko

5. Iwona Bryk
Aleksandra Skrzyńska
1. Robert Mateusiak
Agnieszka Wojtkowska

3. Paweł Pietryja
Aneta Wojtkowska

3. Piotr Kowenicki
Magdalena Jaworek

4. Dominik Ziętek
Paulina Kaczorowska

5. Piotr Wasiluk
Karolina Janowska

 

  bwf

      Ekstraklasa 2013 / 2014

      Print

      RUNDA I - organizator UKS Hubal Białystok

      27-10-2013 00:00 BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa3 : 3UKS Kiko Zamość
      3:3
      1:
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość
      27-10-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0AZSUWM Olsztyn
      6:0
      AZSUWM Olsztyn
      27-10-2013 00:00 AZSUWM Olsztyn
      AZSUWM Olsztyn3 : 3UKS Kiko Zamość
      3:3
      1:
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość
      27-10-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      6:0
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      27-10-2013 00:00 AZSUWM Olsztyn
      AZSUWM Olsztyn 5 : 1BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      5:1
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      27-10-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0UKS Kiko Zamość
      6:0
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość

      RUNDA I - organizator SKB LITPOL-MALOW Suwałki

      27-10-2013 00:00 MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      MLKS Solec Kuj. 5 : 1UKS Plesbad Pszczyna
      5:1
      UKS Plesbad Pszczyna
      27-10-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 6 : 0AZS AGH Kraków
      6:0
      AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      27-10-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków 6 : 0UKS Plesbad Pszczyna
      6:0
      UKS Plesbad Pszczyna
      27-10-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 5 : 1MLKS Solec Kuj.
      5:1
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      27-10-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków3 : 3MLKS Solec Kuj.
      3:3
      1:
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      27-10-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 6 : 0UKS Plesbad Pszczyna
      6:0
      UKS Plesbad Pszczyna

      RUNDA II - organizator AZSAGH Kraków

      16-11-2013 00:00 UKS Plesbad Pszczyna
      UKS Plesbad Pszczyna2 : 4UKS Kiko Zamość
      2:4
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość
      16-11-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków 4 : 2BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      4:2
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      16-11-2013 00:00 BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa 4 : 2UKS Plesbad Pszczyna
      4:2
      UKS Plesbad Pszczyna
      16-11-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków 5 : 1UKS Kiko Zamość
      5:1
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość

      RUNDA II - organizator MLKS Solec Kujawski

      17-11-2013 00:00 AZSUWM Olsztyn
      AZSUWM Olsztyn2 : 4MLKS Solec Kuj.
      2:4
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      17-11-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok1 : 5SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      1:5
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      17-11-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 6 : 0AZSUWM Olsztyn
      6:0
      AZSUWM Olsztyn
      17-11-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0MLKS Solec Kuj.
      6:0
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      1. Sponsorzy Drużyny Narodowej
      2. Sponsorzy
      3. Partnerzy
      Arłamów Hotel Yonex
      MonaVie Emmerson OpusTrust TwojBadminton.pl FitLine
      Wspieramy klub Fizjoclub Chirurgicum Kahuna Hills COS COMS Tembravo badminton.waw.pl Parlamentarny Zespół Promocji Badmintona Li-Ning

      POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA, ul. Zygmunta Słomińskiego 19/134, 00-195 Warszawa, tel./fax 22 412 10 31,tel. 22 412 10 32, 

      Rachunek Bankowy:  Bank Zachodni WBK S.A.   46 1090 1014 0000 0001 0795 0017   SWIFT CODE - WBK PPL PP XXX


      ul. Z.Słomińskiego 19/134
      00-195 Warszawa
      tel./fax 22 412 10 31
      tel. 22 412 10 32
      NIP: 113-03-54-760

      Najbliższe turnieje