START Mapa strony KONTAKT

Odwiedza nas 264 gości

Polacy w rankingu
BWF

03.07.2014

  1. MS
  2. XD
  3. MD
82. Michał Rogalski

168. Adrian Dziółko
28. Robert Mateusiak
Agnieszka Wojtkowska
27. Przemysław Wacha
Adam Cwalina

33. Łukasz Moreń
Wojciech Szkudlarczyk

Ranking PZBad 02.07.2014 #107

  1. SM
  2. SK
  3. DM
  4. DK
  5. MX
1. Michał Rogalski

2. Adrian Dziółko

3. Mateusz Dubowski

4. Daniel Gujski

5. Piotr Wasiluk
1. Weronika Grudzina

2. Emilia Korpus

3. Karolina Gajos

4. Paulina Owczarczuk

5. Dorota Grzejdak
1. Przemysław Wacha
Adam Cwalina

2. Łukasz Moreń
Wojciech Szkudlarczyk

3. Maciej Dąbrowski
Przemysław Jabłoński

4. Lech Dryżałowski
Piotr Kowenicki

5. Hubert Pączek
Jan Rudziński
1. Weronika Grudzina
Magdalena Witek

2. Ewa Piotrowska
Edyta Tarasewicz

3. Magdalena Jaworek
Aneta Walentukanis

4. Magdalena Gałek
Martyna Poprzeczko

5. Anna Dębska
Adrianna Tataj
1. Robert Mateusiak
Agnieszka Wojtkowska

2. Piotr Kowenicki
Magdalena Jaworek

3. Paweł Pietryja
Aneta Wojtkowska

4. Miłosz Bochat
Magdalena Witek

5. Lech Dryżałowski
Aneta Walentukanis

 

  bwf

      Ekstraklasa 2013 / 2014

      Print

      RUNDA I - organizator UKS Hubal Białystok

      27-10-2013 00:00 BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa3 : 3UKS Kiko Zamość
      3:3
      1:
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość
      27-10-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0AZSUWM Olsztyn
      6:0
      AZSUWM Olsztyn
      27-10-2013 00:00 AZSUWM Olsztyn
      AZSUWM Olsztyn3 : 3UKS Kiko Zamość
      3:3
      1:
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość
      27-10-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      6:0
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      27-10-2013 00:00 AZSUWM Olsztyn
      AZSUWM Olsztyn 5 : 1BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      5:1
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      27-10-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0UKS Kiko Zamość
      6:0
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość

      RUNDA I - organizator SKB LITPOL-MALOW Suwałki

      27-10-2013 00:00 MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      MLKS Solec Kuj. 5 : 1UKS Plesbad Pszczyna
      5:1
      UKS Plesbad Pszczyna
      27-10-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 6 : 0AZS AGH Kraków
      6:0
      AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      27-10-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków 6 : 0UKS Plesbad Pszczyna
      6:0
      UKS Plesbad Pszczyna
      27-10-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 5 : 1MLKS Solec Kuj.
      5:1
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      27-10-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków3 : 3MLKS Solec Kuj.
      3:3
      1:
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      27-10-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 6 : 0UKS Plesbad Pszczyna
      6:0
      UKS Plesbad Pszczyna

      RUNDA II - organizator AZSAGH Kraków

      16-11-2013 00:00 UKS Plesbad Pszczyna
      UKS Plesbad Pszczyna2 : 4UKS Kiko Zamość
      2:4
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość
      16-11-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków 4 : 2BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      4:2
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      16-11-2013 00:00 BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
      BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa 4 : 2UKS Plesbad Pszczyna
      4:2
      UKS Plesbad Pszczyna
      16-11-2013 00:00 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      AZS AGH Kraków 5 : 1UKS Kiko Zamość
      5:1
      UKS Kiko Zamość UKS Kiko Zamość

      RUNDA II - organizator MLKS Solec Kujawski

      17-11-2013 00:00 AZSUWM Olsztyn
      AZSUWM Olsztyn2 : 4MLKS Solec Kuj.
      2:4
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      17-11-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok1 : 5SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      1:5
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      17-11-2013 00:00 SKB LITPOL-MALOW Suwałki SKB LITPOL-MALOW Suwałki
      SKB LITPOL-MALOW Suwałki 6 : 0AZSUWM Olsztyn
      6:0
      AZSUWM Olsztyn
      17-11-2013 00:00  UKS Hubal Białystok UKS Hubal Białystok
      UKS Hubal Białystok 6 : 0MLKS Solec Kuj.
      6:0
      MLKS Solec Kuj. MLKS Solec Kuj.
      1. Zgrupowanie Arłamów
      2. Sponsorzy Drużyny Narodowej
      3. Sponsorzy
      4. Partnerzy
      Facebook
      Arłamów Hotel Yonex
      MonaVie Emmerson OpusTrust TwojBadminton.pl FitLine
      Wspieramy klub Fizjoclub Chirurgicum Kahuna Hills COS COMS Tembravo badminton.waw.pl Parlamentarny Zespół Promocji Badmintona

      POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA, ul. Zygmunta Słomińskiego 19/134, 00-195 Warszawa, tel./fax 22 412 10 31,tel. 22 412 10 32, 

      Rachunek Bankowy:  Bank Zachodni WBK S.A.   46 1090 1014 0000 0001 0795 0017   SWIFT CODE - WBK PPL PP XXX


      ul. Z.Słomińskiego 19/134
      00-195 Warszawa
      tel./fax 22 412 10 31
      tel. 22 412 10 32
      NIP: 113-03-54-760

      Najbliższe turnieje